Gizlilik Politikası

Evoteli.com üzerinden rezervasyon yapmayı tercih etmenize neden olan güven duygusu bizim için çok önemlidir. Bu nedenle kişisel bilgilerinizin mahremiyet ve gizliliğini layıkıyla ve gayretle himaye ve muhafaza etmekteyiz.

Gizlilik politikamız Evoteli.com web sitemiz ve bağlı olduğu aplikasyonlar üzerinden yapılan tüm işlemler için geçerlidir.

Gizlilik politikalarımızda sizleri koruma amaçlı ve gelişen teknoloji ve sistemlerin yapıları gereği zaman zaman güncellemeler yapmaktayız. Yapacağınız rezervasyon hizmetleri için geçerli olan gizlilik politikası, rezervasyonun gerçekleştiği tarihdeki gizlilik politikası kurallarına tabi tutulur.

Kredi Kartı Güvenliği

Evoteli.com üzerinden yaptığınız rezervasyonlarınızda Akbank 3D Secure ödeme sistemi kullanılmakta ve ödeme sayfası Akbank sistemi üzerinden işlem yapmaktadır. Bu ödeme sistemi ile kredi kartı bilgileriniz kesinlikle bize ulaşmamakta ve banka tarafından bizimle paylaşılmamaktadır.

Bilgi Toplama

Bir rezervasyon yaptığınızda adınız, adresiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve rezervasyon sırasında belirttiğiniz diğer tüm bilgiler yüksek güvenlikli dijital bilgi merkezlerimizde saklanmakta ve 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Kişisel bilgilerin erişimi ve kullanımı için güvenlik prosedürleri ve teknik kısıtlamalar kullanmaktayız. Yetkili personelimiz yalnızca servislerimiz kapsamındaki görevlerini yerine getirebilmek için kişisel bilgilere erişebilir. Sunucu ve ağımız yetkisiz girişlere karşı koruma duvarları tarafından korunmaktadır ve sunucularımıza yetkisiz giriş veya suistimalleri (ve buna yönelik denemeleri) izlemek ve tespit etmek üzere oluşturulmuş güvenlik ihlallerini tespit sistemlerimiz bulunmaktadır.