Hakkımızda

Biz Kimiz - Ekibimiz

Hakkımızda

Biz Kimiz

Evoteli.com dünya çapında bir Villa Kiralama, Residans kiralama ve dağıtım portalıdır. İlan sahiplerinin portalımıza kolayca ekledikleri villa, ev, yazlık, daire, apart, rezidans veya herhangi bir otel odasını tek bir web sitesi üzerinden yurt içinde ve yurt dışında günlük kiralama hizmeti veren Booking.com, Wimdu, Airbnb, Holidaylettings, VRBO, HomeAway, FlipKey, HouseTrip gibi 20'den fazla portal ve 500'ün üzerinde acentaya entegreli bir şekilde ücretsiz olarak dağıtımını API, XML veya manuel ekleme yoluyla gerçekleştirip rezervasyon alan bir sistemdir.

TÜRSAB 8192 üye nolu A Grubu Seyahat Acentası olan şirketimiz EV OTELİ TURİZM ünvanı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı Seyahat Acentaları Birliği üyesidir.

Evoteli.com ev turizmine yıllarını vermiş dinamik kadrosu ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesi ile bir sonraki tatil planınızın en güvenilir adresidir.

25 yıldır profesyonel turizm faaliyetlerini başarıyla devam ettiren ekibimiz son 18 senedir ev otelciliği sektöründe lider konuma ulaşmış ve birçok günlük tatil evi kiralama hizmeti yapan firmalarla faal olarak çalışmaktadır.

Kullanıcılarına kaliteli ve iyi hizmet imkânları sunabilmek adına her gün daha fazla çalışarak, tatil adresinizin Evoteli.com olarak kalabilmesi için tüm sınırları zorluyoruz. Tüm misafirlerimize unutulmaz tatiller ve anılar vaat ediyoruz.

6700
Üye
12000
Mutlu Müşteri
8
Ödül
1600
İlan

Kalite Garantimiz

Beklentilerinizin üzerinde bir kalitede hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. Daima daha iyi hizmet için sektörü araştırıp, yenilikleri takip ederek, başarılı kadromuzu gelişen sektörün yenilikleri için eğitim ve seminerlerle daha güncel ve bilgili tutmaya özen gösteriyoruz.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve mutluluğu ile kalıcı, güvenilir bir marka olarak turizm hizmet ve başarılarımızı tüm müşterilerimizle paylaşmak

Misyonumuz

Bireysel ve kurumsal olarak gelişime ve daha iyi hizmet için eğitime önem vererek sektörde lider olmak, hem hizmet almak hem de çalışmak için tercih edilen kurumsal bir şirket olarak çalışmalarımıza devam etmek, sektördeki başarılı pozisyonumuzu daha çok müşteri memnuniyeti ile devam ettirmek.

evoteli.com

Web Sitemizde temel işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz ile nasıl etkileşimde bulunduğuna dair bilgi toplamak için çerezleri kullanıyoruz. Lütfen Daha Fazla Bilgi Edinin

Kabul Et Detaylar

EVOTELİ Telefon Doğrulama


Kod Gelmedi mi?