Ev Sahipliği

1- ÜYELİK İŞLEMİ

Üst barda bulunan "Üye Girişi" linkine tıklayın.

Açılan sayfadaki "Ad", "Soyad", "E-mail", "Telefon", "Şifre", "Şifre Tekrar" alanlarını doldurup şartları okuyun ve kabul edip "Kaydet" butonuna tıklayın.

E-mail adresinize bir eposta geldi. Lütfen içindeki doğrulama kısmına tıklayın ve kayıt işleminizi tamamlayın.

Sisteme giriş yaptıktan sonra üst barda bulunan isminizin olduğu linke gidin ve "Profilim" sayfasını seçin.

Açılan sayfada, sol bölümden fotoğrafınızı ekleyin ve sağ bölümde bulunan bilgileri eksiksiz olarak doldurup kaydedin.

Üyelik için gerekli son adım ise "Banka Hesaplarım" kısmının doldurulması. Ödeme almak istediğiniz yöntemi ve hesap bilgileriniz girin ve kaydedin.

Üyelik işleminiz tamam. Artık ilan eklemeye başlayabilirsiniz.

hakan erenler

2- İLAN OLUŞTURMA

Üst barda bulunan "Ücretsiz İlan Ekle" linkine tıklayın.

Açılan sayfada ilanınız için gerekli bilgileri girmeniz gereken 6 bölümden oluşan ilan ekleme formu çıkacaktır. İlk bölümde ilanınız için bir ilan adı, ilan başlığı ve kısa açıklama ile günlük en düşük fiyatınız, tanıtım yazısı ve ilanınızın bulunduğu bölgeyi tanıtan kısa bir açıklama ekleyin ve "Kaydet" butonu ile bir sonraki aşamaya geçin.

Genel Bilgiler bölümünde ilan türü, maksimum kapasite, oda sayısı ve iptal politikası gibi ilanınız hakkında genel sorular vardır. Bu bölümü eksiksiz doldurup "İlan İçeriği" sayfasına devam edin.

İlan içeriği kısmında çok seçenekli ilan ekipmanları ve çevresinde bulunan aktiviteleri seçip "Adres Bilgileri" sayfasına devam edin.

"Adres Bilgileri" bölümü ilanınızın bulunduğu il, ilçe ve semti seçeceğiniz, açık adresi yazacağınız ve harita üzerinde yer işaretleyip çevre hakkında bilgi gireceğiniz bölümdür.

Fotoğraf bölümünde en fazla 30 adet fotoğraf yükleme limitiniz var. Lütfen güzel çekilmiş, gerçeği yansıtan, iyi ışıklandırılmış ve çözünürlüğü yüksek fotoğraflar tercih edin. Fotoğraf yükleme işlemini tek tek veya tek seferde birden çok dosya seçerek yapabilirsiniz. Yükleme işlemi ardından lütfen bir fotoğrafı altındaki butona tıklayıp kapak resmi yapın.

Son aşama "Takvim ve Fiyat" kısmıdır. Buradan eviniz için gün gün farklı fiyatlar girebilir, seçili tarih aralığına toplu fiyat girebilirsiniz. Takvim ilk girişte verdiğiniz günlük minimum fiyatı sabit fiyat olarak alır ver tüm günler için siz farklı bir ücret girmezseniz bu rakamı kullanır. Haftalık fiyatınız varsa günlerini seçecek haftalık fiyatınızı belirleyin.

İlan ekleme işleminiz tamamlandı, kısa bir onay süresinden sonra ilanınız yayına açılır ve ziyaretçiler tarafından görülebiliyor. Sıra rezervasyon almakta.

hakan erenler

3- REZERVASYON ALMA

Başarılı bir ilan, kaliteli görseller ve güzel içeriğe sahip ilanlar daha çok tercih edilmektedir. Eğer ilanınız dikkatli hazırlanmış ise rezervasyon alma şansınızı artacaktır.

İlan ekledikten sonra, "Duvarım" sayfasında ilanlarınız için takvimler bulacaksınız. Bu takvimlerden ilanınızın konaklamaya verilmesini istemediğiniz günleri tıklayarak kapatın. Eğer ilanınız müsait değil ise ve o tarihleri takvimden kapatmazsanız ziyaretçiler o tarihler için rezervasyon yapabilirler. Unutmayın ki rezervasyon iptal etmeniz rezervasyon alma oranınızı düşürecektir.

Bir ziyaretçi ilanınıza rezervasyon yapmadan önce sizinle mesajlaşma sistemi aracılığı ile iletişime geçebilir. Gelen mesajlar size email yolu ile de iletilecektir. Lütfen gelen mesajlara hızlı cevap verin. Misafirler sizin ilanınız dışında diğer ilanlarlar da ilgileniyor olabilir ve en çabuk cevap veren ilan sahibinin ilanını tercih ederler.

Bir rezervasyon aldığınız anda sistem size rezervasyon bilgilerini içeren bir email gönderecektir.Aksi tarafınızdan belirtilmedikce rezervasyon onaylı durumdadır. Eğer rezervasyon için ödeme yapılmış ve işlem tamamlanmış ise rezervasyon bilgileri ile misafir bilgileride sizinle paylaşılacaktır.

Aldığınız rezervasyonları ve durumlarını "Rezervasyonlarım" linkinden takip edebilirsiniz.

Misafir eve giriş yaptıktan 24 saat sonra "mesai saatleri içinde" paranız hesabınıza yatırılacaktır. Ödeme şartları için lütfen "Kullanıcı Hizmet Şartları" sayfasını ve "Nasıl Çalışır" inceleyin.

Misafirinizi karşılayın, yerinizi tanıtın, gerekli çevre bilgilerini ve kullanım kurallarını bildirin ve keyifli bir tatil geçirmeleri için güzel ve sıcak bir karşılama ile olumlu yorumlar alın, bu yorumlar diğer Misafirlerin sizi tercih etmeleri için önemli rol oynarlar.

hakan erenler
Hemen Üye Olun
evoteli.com

Web Sitemizde temel işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz ile nasıl etkileşimde bulunduğuna dair bilgi toplamak için çerezleri kullanıyoruz. Lütfen Daha Fazla Bilgi Edinin

Kabul Et Detaylar

EVOTELİ Telefon Doğrulama


Kod Gelmedi mi?