Neden evoteli.com

Portal ve Acenta paylaşımına dayalı bir rezervasyon sistemi

Evoteli.com 18 yıllık tatil evi ve otel pazarlama ve dağıtım geçmişi ve başarısı ile Türkiye’de lider olmuş bir kurumdur. 18 senedir alternatif konaklama sektöründe iştirakçiler ve dağıtım portallarıyla kusursuz bir uyum içinde çalışmaktadır. Evoteli.com sistemi üzerinde yayınlanan tüm ilanlar, dağıtım portalları ve iş ortaklarımızla yüzbinlerce kullanıcıya ulaşmaktadır.

hakan erenler

1 Evoteli.com kullanımı çok kolay ve ilan oluşturma işlemi basit adımlarla hızla yapılabilen bir sistemdir. Evoteli.com dünyaca tanınmış portallar ve yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce ev turizmi yapan seyahat siteleriyle anlaşmalı çalışır. Evoteli.com'da ilanınızı oluşturduğunuz anda iş ortağı olduğumuz acenta ve portallarda ilanınız anında yayına açılır, takvim ve fiyat güncellemeniz anında senkronize olur.

2 Evoteli.com Turizm bakanlığına bağlı TÜRSAB belgeli A sınıfı bir seyahat acentasıdır.

3 Misafirler ilanınızı beğendiğinde size mesaj göndererek detaylı bilgi talep edebilirler. Güvenli mesaj sistemimiz ile ilanınızı daha rahat anlatabilir, çevre hakkında detaylı bilgi verebilir ve rezervasyon sayınızı arttırabilirsiniz.

4 Sistem kullanımı ve ilan verme gibi tüm işlemler tamamen ücretsizdir.

5 7/24 destek ve bilgi alabilirsiniz.

6 Evoteli.com yeni nesil sistem altyapısı ile herhangi bir uygulama (aplikasyon) gerektirmeden, tüm mobil cihazlarda, her çeşit akıllı telefonlarda ve tablet ve bilgisayarda ekran görüntüsünü otomatik olarak optimize ederek en verimli kullanım ve görüntüleme sistemini oluşturur. Bu işlem sırasında siteden ayrılmanıza, herhangi bir seçenek seçmenize ya da bir uygulama indirmenize gerek yoktur.

7 Kontrol tamamen sizdedir. Siz ilan fiyatlarınızı belirleyip takvimlerinizi güncel tutun, biz satış / pazarlama başarımız ile size müşteriyi getirelim.

8 Güvenli ödeme sistemi ile misafirlerinizin ödemeleri garanti altına alınır.

9 Evoteli.com ilan sahibi ödemelerini söz verdiği gibi zamanında yapar.

10 Evoteli.com'da birden fazla kayıt oluşturabilirsiniz.

11 Birden çok ödeme kanallarıyla çalışıyoruz. İstediğiniz seçeneği seçebilir ve ödemelerinizi kolayca tahsil edebilirsiniz.

evoteli.com

Web Sitemizde temel işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz ile nasıl etkileşimde bulunduğuna dair bilgi toplamak için çerezleri kullanıyoruz. Lütfen Daha Fazla Bilgi Edinin

Kabul Et Detaylar

EVOTELİ Telefon Doğrulama


Kod Gelmedi mi?