Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Evoteli.com üzerinden rezervasyon yapmayı tercih etmenize neden olan güven duygusu bizim için çok önemlidir. Bu nedenle kişisel bilgilerinizin mahremiyet ve gizliliğini layıkıyla ve gayretle himaye ve muhafaza etmekteyiz.

Gizlilik politikamız Evoteli.com web sitemiz ve bağlı olduğu aplikasyonlar üzerinden yapılan tüm işlemler için geçerlidir.

Gizlilik politikalarımızda sizleri koruma amaçlı ve gelişen teknoloji ve sistemlerin yapıları gereği zaman zaman güncellemeler yapmaktayız. Yapacağınız rezervasyon hizmetleri için geçerli olan gizlilik politikası, rezervasyonun gerçekleştiği tarihdeki gizlilik politikası kurallarına tabi tutulur.
Kredi Kartı Güvenliği

Evoteli.com üzerinden yaptığınız rezervasyonlarınızda 3D Secure ödeme sistemi kullanılmaktadır. Bu ödeme sistemi ile kredi kartı bilgileriniz kesinlikle bize ulaşmamakta ve sistem tarafından bizimle paylaşılmamaktadır.

İnternet üzerinden, kredi ve banka kartlarıyla yapılan ödemelerde, kart sahibinin ve kartının güvenliğinin alınabilmesi için geliştirilmiş sisteme 3D Secure denir.

3D Secure ile ödeme yapılırken, kullanıcının ekranında bankalar tarafından sunulmakta olan özel bir 3D Secure ile ödeme ekranı açılır. Aynı anda ödeme yapmak isteyen kart sahibinin, bankada kayıtlı olan cep telefonu numarasına bir onay kodu gönderilir. Cep telefonuna gelen kod 3D Secure işlem ekranında istenen alana girilip onay verilmediği taktirde ödeme gerçekleşmez. Yani kart sahibi dışında kimse ilgili ödemeyi gerçekleştiremez.
Bilgi Toplama

Bir rezervasyon yaptığınızda adınız, adresiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve rezervasyon sırasında belirttiğiniz diğer tüm bilgiler yüksek güvenlikli dijital bilgi merkezlerimizde saklanmakta ve 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Kişisel bilgilerin erişimi ve kullanımı için güvenlik prosedürleri ve teknik kısıtlamalar kullanmaktayız. Yetkili personelimiz yalnızca servislerimiz kapsamındaki görevlerini yerine getirebilmek için kişisel bilgilere erişebilir. Sunucu ve ağımız yetkisiz girişlere karşı koruma duvarları tarafından korunmaktadır ve sunucularımıza yetkisiz giriş veya suistimalleri (ve buna yönelik denemeleri) izlemek ve tespit etmek üzere oluşturulmuş güvenlik ihlallerini tespit sistemlerimiz bulunmaktadır.

evoteli.com

Web Sitemizde temel işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz ile nasıl etkileşimde bulunduğuna dair bilgi toplamak için çerezleri kullanıyoruz. Lütfen Daha Fazla Bilgi Edinin

Kabul Et Detaylar

EVOTELİ Telefon Doğrulama


Kod Gelmedi mi?