Duvarım

Duvarım sayfası başarılı bir üye girişinden sonra sistem tarafından otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfadır. Bu sayfa www.evoteli.com üzerindeki tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

evoteli blog, sisteme giriş

Duvarım

Duvarım sayfası başarılı bir üye girişinden sonra sistem tarafından otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfadır. Bu sayfa www.evoteli.com üzerindeki tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Duvarım sayfasında üyelik bilgilerinizi, fotoğrafınızı, Sms aktivasyon durumunuzu, toplam ilan sayınızı, mesajlarınızı, aldığınız ve yaptığınız rezervasyonları takip edebilirsiniz. Ayrıca eğer ilanınız var ise, ilanlarınızın takvim müsaitlik durumlarını hızla yapabilmeniz için müsaitlik takvimleri de duvarım sayfasında bulunmaktadır.

Bu takvimleri kullanarak listeden seçeceğiniz ilanınızın dilediğiniz günlerini satışa açıp kapatabilirsiniz. Takvim üzerinde bir tarihi satışa kapatmak için o tarihe bir kez tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer kapalı olan bir tarihi satışa açmak isterseniz aynı şekilde tekrar bir kez tıklamanız yeterli olacaktır. Satışa kapalı günler takvim üzerinde kırmızı olarak gösterilmektedir. Takvimler 3er aylık dönemleri göstermektedir fakat takvimlerin sol ve sağ aüst köşelerinde bulunan ok işaretlerine tıklayarak önceki ve sonraki 3 aylık dönemi listeleyebilirsiniz.Duvarım sayfası başarılı bir üye girişinden sonra sistem tarafından otomatik olarak yönlendirildiğiniz sayfadır. Bu sayfa www.evoteli.com üzerindeki tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz.


Takvim müsaitlik sisteminin hemen altında her takvim grubuna ait bir dönemsel kapama, açma formu göreceksiniz. Bu form ile uzun dönemler için hızlı ve basit bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Satışa kapatmak veya açmal istediğiniz dönemin başlangıç ve bitiş tarihini seçin ve hemen yanında bulunan durum seçeneklerinden "Müsait" yada "Dolu" seçimini yaparak kaydedin. Seçtiğiniz tarih aralığını anında takvimde güncellenecek ve o tarihler sistemde satışa kapanacak yada açılacaktır.

Etkiketler

0 - Yorum

Yorum Ekleme

Hakan Erenler

Konu Arama

Popülar Makaleler

Ev Oteli Turizm 11. Yıl Yemeği

Ev Oteli Turizm 11. Yıl Yemeği...

09-02-2022

YENİ TURGÖN YAPILANMASINA EMITT'TE START VERİLDİ

YENİ TURGÖN YAPILANMASINA EMITT'TE START VERİLDİ...

09-02-2022

Evoteli.com Turizm Fuarında

Evoteli.com Turizm Fuarında...

09-02-2022

En iyi Web Sitesi Altın Örümcek

En iyi Web Sitesi Altın Örümcek ...

09-02-2022
evoteli.com

Web Sitemizde temel işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz ile nasıl etkileşimde bulunduğuna dair bilgi toplamak için çerezleri kullanıyoruz. Lütfen Daha Fazla Bilgi Edinin

Kabul Et Detaylar

EVOTELİ Telefon Doğrulama


Kod Gelmedi mi?