Mesajlarım

Mesajlarım sayfası tatil için kiralık yer arayan misafirlerimizin ilan sahipleri ile iletişim kurabilmeleri için hazırlanmış bir mesajlaşma sistemidir.

evoteli blog, sisteme giriş

Mesajlarım

  Mesajlarım sayfası tatil için kiralık yer arayan misafirlerimizin ilan sahipleri ile iletişim kurabilmeleri için hazırlanmış bir mesajlaşma sistemidir.

Beğendiğiniz ilanın sahibine, İlan Sahibi bölümünün hemen altında bulunan Bana Ulaşın linkine tıklayarak mesaj gönderebilirsiniz.

Bana Ulaşın linkine tıkladığınız da eğer sisteme giriş yapmamış iseniz öncelikle giriş bilgilerinizi soran form çıkacaktır. Sisteme üye iseniz üyelik bilgilerinizi girerek sisteme giriş yapabilir, üye değilseniz hemen yanındaki formu kullanarak anında sisteme üye olabilirsiniz. Sisteme başarılı giriş yaptıktan sonra ilan sahibine mesaj göndereceğiniz iletişim formu açılacaktır. Formadaki verileri tam doldurmaya özen gösterin. Kiralama yapmak istediğiniz tarihleri belirtin, kaç kişi olacağınız seçin ve sormak istediğiniz konuları mesaj içerisine yazıp gönderin.

Çoğu ilan sahibi gönderdiğiniz mesajlara 24 saatten kısa süre içerisinde cevap vermektedir. Mesajınız gönderildiği anda ilan sahibine ve size email ile bildirimde gidecektir. Eğer ilan sahibi 24 saat içinde mesajınıza cevap vermez ise sistemimiz operatörlerimiz bilgilendirecek ve ilan sahibi ile biz iletişime geçip talep ettiğiniz bilgiyi kendisinden öğrenip size bilgi vereceğiz.


Mesajlarım sayfası tatil için kiralık yer arayan misafirlerimizin ilan sahipleri ile iletişim kurabilmeleri için hazırlanmış bir mesajlaşma sistemidir.Önemli Not: Her iki tarafın güvenlik ve gizlilik haklarını korumak amaçlı mesajlaşma bölümünde iletişim bilgileri, telefon numarası, email adresi, web sitesi adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Sistemimiz bu tür bilgileri otomatik olarak algılamakta ve mesaj içeriğinden çıkarmaktadır. Lütfen mesaj ile ilan sahibi telefon numarası, adres, email veya var ise web sitesi adresini öğrenmeyi teklif etmeyin. İlan sahibi de aynı şekilde müşteriye bu bilgileri iletememektedir.

Etkiketler

0 - Yorum

Yorum Ekleme

Hakan Erenler

Konu Arama

Popülar Makaleler

Ev Oteli Turizm 11. Yıl Yemeği

Ev Oteli Turizm 11. Yıl Yemeği...

09-02-2022

YENİ TURGÖN YAPILANMASINA EMITT'TE START VERİLDİ

YENİ TURGÖN YAPILANMASINA EMITT'TE START VERİLDİ...

09-02-2022

Evoteli.com Turizm Fuarında

Evoteli.com Turizm Fuarında...

09-02-2022

En iyi Web Sitesi Altın Örümcek

En iyi Web Sitesi Altın Örümcek ...

09-02-2022
evoteli.com

Web Sitemizde temel işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz ile nasıl etkileşimde bulunduğuna dair bilgi toplamak için çerezleri kullanıyoruz. Lütfen Daha Fazla Bilgi Edinin

Kabul Et Detaylar

EVOTELİ Telefon Doğrulama


Kod Gelmedi mi?