Favorilerim

Favorilerim sayfası incelediğiniz ve beğendiğiniz ilanları görüntüleyip kaldırabileceğiniz sayfadır. Üye girişi yaptıktan sonra site içerisinde gezinirken dilediğiniz ilanı favorilerinize ekleyebilirsiniz.

evoteli blog, sisteme giriş

Favorilerim

  Favorilerim sayfası incelediğiniz ve beğendiğiniz ilanları görüntüleyip kaldırabileceğiniz sayfadır. Üye girişi yaptıktan sonra site içerisinde gezinirken dilediğiniz ilanı favorilerinize ekleyebilirsiniz. İlan listeleme sayfalarında ilanlarında fotoğraflarının hemen sağ alt kısmında bulunan kalp işaretine tıklamanız yeterli olacaktır. O ilan otomatik olarak favorilerinize eklenir.Favorilerim sayfası incelediğiniz ve beğendiğiniz ilanları görüntüleyip kaldırabileceğiniz sayfadır. Üye girişi yaptıktan sonra site içerisinde gezinirken dilediğiniz ilanı favorilerinize ekleyebilirsiniz.İlan inceleme sayfasında ise fotoğraf bölümünün hemen üstünde favorilere ekle butonuna tıklamanız yeterlidir. Favori ilanlarınızı aynı butonlara tıklayarak favorilerden kaldırabilir yada favorilerim sayfasından listeden kaldırma işlemini yapabilirsiniz.

Etkiketler

0 - Yorum

Yorum Ekleme

Hakan Erenler

Konu Arama

Popülar Makaleler

Ev Oteli Turizm 11. Yıl Yemeği

Ev Oteli Turizm 11. Yıl Yemeği...

09-02-2022

YENİ TURGÖN YAPILANMASINA EMITT'TE START VERİLDİ

YENİ TURGÖN YAPILANMASINA EMITT'TE START VERİLDİ...

09-02-2022

Evoteli.com Turizm Fuarında

Evoteli.com Turizm Fuarında...

09-02-2022

En iyi Web Sitesi Altın Örümcek

En iyi Web Sitesi Altın Örümcek ...

09-02-2022
evoteli.com

Web Sitemizde temel işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz ile nasıl etkileşimde bulunduğuna dair bilgi toplamak için çerezleri kullanıyoruz. Lütfen Daha Fazla Bilgi Edinin

Kabul Et Detaylar

EVOTELİ Telefon Doğrulama


Kod Gelmedi mi?