Profilim

Profilim sayfası kişisel bilgilerinizin kaydedildiği ve şifre değişikliği ve fotoğraf yükleme gibi çeşitli kişisel bilgi güncellemesi yapabileceğiniz sayfanızdır.

evoteli blog, sisteme giriş

Profilim

Profilim sayfası kişisel bilgilerinizin kaydedildiği ve şifre değişikliği ve fotoğraf yükleme gibi çeşitli kişisel bilgi güncellemesi yapabileceğiniz sayfanızdır. Bu bölümde sol kısımda sisteme yüklediğiniz profil fotoğrafınızı göreceksiniz. Eğer bir fotoğraf yüklemediyseniz lütfen sol bölümden "Dosya seç" butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan size ait bir fotoğraf seçerek sisteme yükleyin. Profil fotoğrafı olan ilan sahipleri daha güvenilir kabul edilmekte ve daha çok rezervasyon almaktadırlar.

Profilim sayfasının ilk kısmında şifre değişiklik işlemi bölümü vardır. Buradan eski şifrenizi girerek şifre değiştirme işlemi yapabilirsiniz. Lütfen değişiklik yaptığınız şifrenizi kimseyle paylaşmayın.
Profilim sayfası kişisel bilgilerinizin kaydedildiği ve şifre değişikliği ve fotoğraf yükleme gibi çeşitli kişisel bilgi güncellemesi yapabileceğiniz sayfanızdır.


Sayfanın ikinci bölümünde ise "Kişisel Bilgiler" bölümü bulunmaktadır. Bu bölümde ise, adınız, soyadınız, telefon numaranız, eposta adresiniz, adres bilgileriniz ve hakkınızda tanıtım yazısı yazabileceğiniz çeşitli bölümler bulunmaktadır. Bu kısımdan dilediğiniz gibi kişisel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Lütfen profilinizi eksiksiz olarak doldurun.


Etkiketler

0 - Yorum

Yorum Ekleme

Hakan Erenler

Konu Arama

Popülar Makaleler

Ev Oteli Turizm 11. Yıl Yemeği

Ev Oteli Turizm 11. Yıl Yemeği...

09-02-2022

YENİ TURGÖN YAPILANMASINA EMITT'TE START VERİLDİ

YENİ TURGÖN YAPILANMASINA EMITT'TE START VERİLDİ...

09-02-2022

Evoteli.com Turizm Fuarında

Evoteli.com Turizm Fuarında...

09-02-2022

En iyi Web Sitesi Altın Örümcek

En iyi Web Sitesi Altın Örümcek ...

09-02-2022
evoteli.com

Web Sitemizde temel işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz ile nasıl etkileşimde bulunduğuna dair bilgi toplamak için çerezleri kullanıyoruz. Lütfen Daha Fazla Bilgi Edinin

Kabul Et Detaylar

EVOTELİ Telefon Doğrulama


Kod Gelmedi mi?