Email Doğrulama

Sistem üyelik kayıt işlemi sırasında belirttiğiniz eposta adresinize üyelik işlemi tamamlandıktan hemen sonra bir eposta gönderecektir. Bu epostanın alt kısmında email doğrulama linkini bulacaksınız.

evoteli blog, sisteme giriş

Email Doğrulama

Email doğrulama işlemi kayıtlı olan tüm kullanıcılar için gerekli bir işlemdir ve doğrulama yapılmadığı taktirde ilanlarınız yayına açılmayabilir.Sistem üyelik kayıt işlemi sırasında belirttiğiniz eposta adresinize üyelik işlemi tamamlandıktan hemen sonra bir eposta gönderecektir. Bu epostanın alt kısmında email doğrulama linkini bulacaksınız.


Sistem üyelik kayıt işlemi sırasında belirttiğiniz eposta adresinize üyelik işlemi tamamlandıktan hemen sonra bir eposta gönderecektir. Bu epostanın alt kısmında email doğrulama linkini bulacaksınız. Lütfen bu linke tıklayarak email doğrulama işleminizi yapın.

Email doğrulama işlemi hem sizin hemde hesabınızın güvenliği için gereklidir. Eposta adresinizin size ait olduğunu belirten bir güvenlik yöntemidir.

Etkiketler

0 - Yorum

Yorum Ekleme

Hakan Erenler

Konu Arama

Popülar Makaleler

Ev Oteli Turizm 11. Yıl Yemeği

Ev Oteli Turizm 11. Yıl Yemeği...

09-02-2022

YENİ TURGÖN YAPILANMASINA EMITT'TE START VERİLDİ

YENİ TURGÖN YAPILANMASINA EMITT'TE START VERİLDİ...

09-02-2022

Evoteli.com Turizm Fuarında

Evoteli.com Turizm Fuarında...

09-02-2022

En iyi Web Sitesi Altın Örümcek

En iyi Web Sitesi Altın Örümcek ...

09-02-2022
evoteli.com

Web Sitemizde temel işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz ile nasıl etkileşimde bulunduğuna dair bilgi toplamak için çerezleri kullanıyoruz. Lütfen Daha Fazla Bilgi Edinin

Kabul Et Detaylar

EVOTELİ Telefon Doğrulama


Kod Gelmedi mi?