Şifre Hatırlatma

Kayıt esnasında kullandığınız şifrenizi unutursanız paniklemeyin. Giriş sayfasının altında bulabileceğiniz

evoteli blog, sisteme giriş

Şifre Hatırlatma

Şifre hatırlatma işlemi çok basittir. Kayıt esnasında kullandığınız şifrenizi unutursanız paniklemeyin. Giriş sayfasının altında bulabileceğiniz "Parolanızı mı Unuttunuz?" yazan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Açılan sayfadaki forma üyelik için kullandığınız e-posta adresinizi yazın ve e-posta adresinizi kontrol edin. Sistemi şifre talebinizden en geç 1 dakika sonra e-posta adresinize içinde geçici şifreniz bulunan bir e-posta gönderecektir.  Bu şifreyi ve e-posta adresinizi kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz.Kayıt esnasında kullandığınız şifrenizi unutursanız paniklemeyin. Giriş sayfasının altında bulabileceğiniz


Sisteme başarılı bir giriş yaptıktan sonra lütfen bu geçici şifrenizi "Profilim" bölümünden farklı bir şifre ile değiştirin.

Eğer şifrenizi hatırlıyor fakat sisteme üye olduğunuz e-posta adresinizi hatırlamıyorsanız bizi 0850 30 20 974 nolu telefondan arayarak veya admin@evoteli.com adresine bir e-posta göndererek üyelik bilgileriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. En kısa sürede ekibimizden bir arkadaşımız sizinle iletişime geçecektir.


Etkiketler

0 - Yorum

Yorum Ekleme

Hakan Erenler

Konu Arama

Popülar Makaleler

Ev Oteli Turizm 11. Yıl Yemeği

Ev Oteli Turizm 11. Yıl Yemeği...

09-02-2022

YENİ TURGÖN YAPILANMASINA EMITT'TE START VERİLDİ

YENİ TURGÖN YAPILANMASINA EMITT'TE START VERİLDİ...

09-02-2022

Evoteli.com Turizm Fuarında

Evoteli.com Turizm Fuarında...

09-02-2022

En iyi Web Sitesi Altın Örümcek

En iyi Web Sitesi Altın Örümcek ...

09-02-2022
evoteli.com

Web Sitemizde temel işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz ile nasıl etkileşimde bulunduğuna dair bilgi toplamak için çerezleri kullanıyoruz. Lütfen Daha Fazla Bilgi Edinin

Kabul Et Detaylar

EVOTELİ Telefon Doğrulama


Kod Gelmedi mi?