Tatilinizi Koronadan Uzak Yaşayın

Koronalı geçen günlerde güvenli tatil

villada güvenli tatil

Tatilinizi Koronadan Uzak Yaşayın

TATİLİNİZİ KORONA’DAN UZAKTA YAŞAYIN

Zamanın akışı değişmese de, günümüzde yaşanan olayların seyri o kadar hızlı değişiyor ki, bazen uyum sağlamakta güçlük çekebiliyoruz. Düşünsenize; önceleri çalışma hayatımızın rutin döngüsü içerisindeyken, “öğlen ne yesem, akşam iş çıkışında arkadaşlarla kahve mi içsem, yaz tatilimi Bodrum’da mı, Fethiye’de mi, Kaş ’da mı, Kalkan’da mı, Kuaşadasın’da mı  geçirsem, vs…” gibi sorulara cevaplar verip hayallerimizi şekillendirmeye çalışırken, bugünlerde farklı endişeler nedeniyle cevapsız kalan boşluklarla yüz yüze gelmiş durumdayız.


Covid-19, namı diğer Korona virüsü ile birlikte değişen yaşamlarımız, yeni bir rutinin kanatları altında bizleri yeni arayışlara itiyor. İnsanı diğer canlılardan ayıran en büyük özelliği olan değişime hızla ayak uydurma becerisi, bu noktada da öne çıkıyor.

Şehir hayatının yorucu dinamiğini katlanabilir hale getiren yaz tatilleri, artık yeni bir boyut kazanmış durumda. Pek çok işletmenin önlemler nedeniyle kapanması ve tatil yapmak isteyenlerin, sağlığını korumak adına kalabalık ortamlardan uzak durmak istemesi gibi nedenlerle eskiden yapılan tatil planları, bugün yerini farklı mecralara dönüştürmekte.

Bodrum’da, Fethiye’de , Kaş ’da , Kalkan’da, Kuaşadasın’da  tatil yapmak isteyenlerin günümüzde en çok tercih ettiği yöntem olan villa kiralama, sizleri farklı bir tatil ortamına sokuyor, kalabalıklardan uzakta sağlıklı bir tatilin adeta anahtarı oluyor.

Tatilinizi villa kiralama seçeneklerinden birinde yapmak istediğinizde, web sitemiz üzerinde yer alan yüzlerce farklı seçenek arasından birini tercih edebilir, tatilinizi Korona’dan uzakta yaşayabilirsiniz.

Korona döneminde biliyoruz ki, herkes “keşke yazlığım olsa” diye içinden geçiriyor. Ancak bugün, yazlık tatil bölgelerindeki villa artışı ve gelişen altyapı sistemleri ile herkesin lüks bir tatile ulaşması oldukça kolaylaştı.

Örneğin, Bodrum’da tatilinizi geçirmek istiyorsunuz ve aynı zamanda kalabalık ortamlarda bulunmak sizi korkuttuğundan bir türlü karar veremiyorsunuz. Tek yapmanız gereken, web sitemiz üzerinde yer alan villa seçeneklerine bakıp, hayalinizdeki tatil ortamını bulduktan sonra tek tıkla bunu elde etmek olacaktır.
Koronalı geçen günlerde güvenli tatil
Her zaman “bahçeli ve havuzlu bir villam olsa keşke” dediğinizi duyar gibiyiz. Kim istemez ki zaten böyle bir yaşam alanını? Firmamızın bölgeyi tanıyan ve villa sahipleriyle iletişime geçip güvenli bir ortamın oluşmasını sağlayan rehberlerimiz sayesinde, hayalinizdeki villayı bulmanız oldukça basitleşti. Biz sizin için, çevredeki yaşanabilir en iyi villayı buluyoruz; size sadece bu villayı seçip sevdiklerinizle birlikte harika bir tatili paylaşmanın mutluluğu kalıyor.

Bodrum içerisinde yer alan oldukça fazla çeşitte villa kiralama seçeneği bulunmakta. Bodrum villa kiralama hizmetimizden yararlanmak istediğinizde, aşağıdaki villa çeşitlerinden dilediğinizi seçme fırsatını da beraber yakalayabilirsiniz;


●Korunaklı villalar / Muhafazakar villalar

●Bahçeli ve Havuzlu villalar

●Teraslı villalar

●Doğa içerisinde villalar

●Denize yakın villalar

●Manzaralı villalar

●Merkeze yakın villalar

Korona virüsünün bulamadığı, istese de giremediği tatil villaları ile siz de tatilinizi kaygılardan uzakta geçirebilir, sevdiklerinizi korkularınızdan uzak mesafelere taşıyabilirsiniz. 

Covid-19 Önlemleri İle Tatilinizi Sorunsuz Yaşayın

Covid-19 önlemleri ile villa tatilinizi daha steril hale getiriyor, konuklarımızın en iyi hizmeti alabilmesi için konusunda profesyoneller ile çalışıyoruz. Villa seçenekleri tüm kalabalık ortamlardan uzakta olabilir, ancak bu durum bizim önlemleri önemsemememiz gerektiğini göstermez.

Villa tatilinizi en sağlıklı şekilde geçirebilmeniz için aldığımız önlemler ile içiniz rahat edecek, yaz mevsiminin hatırlattığı tüm aktiviteleri yapabilecek ve lüks bir tatili kendinize hediye edebileceksiniz.

Sağlıklı kalmanız dileklerimizle.


Etkiketler

0 - Yorum

Yorum Ekleme

Hakan Erenler

Konu Arama

Popülar Makaleler

Ev Oteli Turizm 11. Yıl Yemeği

Ev Oteli Turizm 11. Yıl Yemeği...

09-02-2022

YENİ TURGÖN YAPILANMASINA EMITT'TE START VERİLDİ

YENİ TURGÖN YAPILANMASINA EMITT'TE START VERİLDİ...

09-02-2022

Evoteli.com Turizm Fuarında

Evoteli.com Turizm Fuarında...

09-02-2022

En iyi Web Sitesi Altın Örümcek

En iyi Web Sitesi Altın Örümcek ...

09-02-2022
evoteli.com

Web Sitemizde temel işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz ile nasıl etkileşimde bulunduğuna dair bilgi toplamak için çerezleri kullanıyoruz. Lütfen Daha Fazla Bilgi Edinin

Kabul Et Detaylar

EVOTELİ Telefon Doğrulama


Kod Gelmedi mi?